CT022TN04 V.1

| Panelmodell | CT022TN04 V.1 |
|---|---|
| Panel merkevare | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.1 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 38.84×58 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 200:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K |
| Responstid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | |
| Lampetype | 1S4P WLED |
| Signalgrensesnitt | CPU/RGB |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av INNOLUX CT022TN04 V.1.
INNOLUX CT022TN04 V.1 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For INNOLUX CT022TN04 V.1 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av INNOLUX CT022TN04 V.1 eller andre INNOLUX LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra INNOLUX CT022TN04 V.1-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.1 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For INNOLUX CT022TN04 V.1 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av INNOLUX CT022TN04 V.1 eller andre INNOLUX LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra INNOLUX CT022TN04 V.1-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "CT022TN04 V.1"
- INNOLUX CT022TN04 V.1
- CT022TN04 V.1 datablad
- CT022TN04 V.1 bilde
- CT022TN04 V.1 pris
- CT022TN04 V.1 distributør

